• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     VetExpert

     Wielokrotnie podkreślaliśmy jak duże znaczenie ma dla Twojego pupila zbilansowana dieta. Obecnie na rynku można znaleźć ogrom wysokiej jakości produktów. Niekiedy jednak Twój pies ma specjalne potrzeby żywieniowe spowodowane chorobami lub nietolerancjami i alergiami. Z pomocą przychodzi mokra karma dla psa VetExpert.

     Linia VetExpert to grupa karm dla psa z borykających się z najróżniejszymi problemami. Wyróżniamy produkty dla psów z alergiami i problemami skórnymi, schorzeniami wątroby, a także nerek oraz schorzeniami układu pokarmowego, a także takie które wspomagają szybki powrót do zdrowia. Pełna gama mokrych karm dla psa VetExpert dostępna w naszym sklepie online.

     Filtry
     15
     Items
     of
     3
     Obrazek Mokra Karma dla Psa 4T Vet Dermatosis Dog Alergia Skórna Łosoś i Ziemniak 400g
     Zastosowanie: Dieta dermatologiczna na bazie łososia i ziemniaków . Działanie: Psy z zaburzeniami dermatologicznymi, niezależnie od ich tła Niepożądane reakcje na pokarm, z objawami ze strony przewodu pokarmowego Alergie pokarmowe, jako dieta eliminacyjna Przeciwwskazania: Kotów Szczeniąt Suk w ciąży i laktacji
     Obrazek Mokra Karma dla Psa 4T Vet Urinary Dog 200g
     Zastosowanie: Pełnowartościowa, pełnoporcjowa karma dietetyczna dla psów, stosowana w chronicznej niewydolności wątroby i ogranicza odkładanie się miedzi w wątrobie.
     Obrazek Mokra Karma dla Psów 4T Vet Recovery 400g
     Karma dietetyczna dla psów wspierająca powrót do zdrowia i normalnego żywienia.

     VetExpert specjalne żywienie Twojego Pupila

     Czasem psy potrzebują karmy, która odpowie na ich specjalne potrzeby zmieniające się wraz z pojawiającą się chorobą. Niekiedy jest to schorzenie przewlekłe, czasem choroba zakaźna. W momencie osłabienia organizmu ważne jest, aby pies był prawidłowo odżywiony oraz przyjmował specjalne preparaty wspomagające szybki powrót do zdrowia.

     VetExpert to profesjonalne mokra karmy dla psów skomponowane specjalnie z myślą o potrzebach Twojego psa. Dzięki nowoczesnej technologii jaką dysponuje producent linia produktów weterynaryjnych VetExpert sprawia, że karmy są w pełni profesjonalne oraz dostosowane nawet do najbardziej wymagających czworonogów.

     AnimalZoone strefa dla Twojego Pupila to sklep zoologiczny online, w którym znajdziesz pełną gamę produktów VetExpert. Sprawdź czego potrzebuje Twój psiak.

     VetExpert wybierając mokrą karmę dla psa pamiętaj!

     Wybierając karmę weterynaryjną z linii 4VetExpert powinieneś najpierw skontaktować się z lekarzem weterynarii. Karma powinna być dostosowana do aktualnych potrzeb Twojego psa.

     back to top
     Filtry