• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     RSS Wpisy w blogu "2020" "czerwiec"

     Blog Filtry
     Zdjęcie dla posta Ile trwa ciąża kota?

     Ile trwa ciąża kota?

     1 lipca 2020
     Do napisania tego artykułu skłoniło nas często zadawane pytanie, ile trwa ciąża kota. Odpowiedź sama w sobie nie jest skomplikowana i napisać można ją jednym zdaniem. Postanowiliśmy jednak zagłębić się bardziej w temat ciąży u kotów. Jednym z powodów jest zagadnienie kotów dziko żyjących, które mnożą się w sposób niekontrolowany. Warto w tym miejscu podkreślić, że wbrew powszechnemu przekonaniu mamy wpływ na ich rozmnażanie. Zdecydowanie powinno się je sterylizować, aby nie dopuścić do niekontrolowanego wzrostu populacji.
     Zdjęcie dla posta Dlaczego kot mruczy?

     Dlaczego kot mruczy?

     26 czerwca 2020
     Powszechnie przyjęło się, że mruczący kot to zadowolony kot. Jednak czy koty zawsze mruczą tak samo i czy jest to oznaka tylko i wyłącznie zadowolenia? Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące mruczenia postaramy się odnaleźć w poniższym artykule. Pamiętaj jednak, że mimo iż od lat zagadnienie to jest obiektem zainteresowania wielu naukowców to na szereg pytań wciąż brak klarownej odpowiedzi.
     Zdjęcie dla posta Jak nauczyć kota korzystania z kuwety?

     Jak nauczyć kota korzystania z kuwety?

     21 czerwca 2020
     Pytanie to często nasuwa się przed lub zaraz po przyniesieniu kociaka do domu. Nauka korzystania z kuwety jest szczególnie istotna w przypadku zwierząt niewychodzących jednak warto nauczyć tej sztuki również czworonogi, które spędzają większość czasu na zewnątrz. Może zdarzyć się sytuacja, że kot będzie zmuszony do załatwienia się w domu. Z początku mogą zdarzyć się wpadki, ale ciągłe załatwianie swoich potrzeb poza kuwetą staje się nie do zniesienia dla domowników. Jeżeli futrzak nie chce korzystać z kuwety zwykle chce nam zasygnalizować jakiś problem.
     Zdjęcie dla posta Jak zarejestrować hodowlę psów?

     Jak zarejestrować hodowlę psów?

     16 czerwca 2020
     Na samym początku drogi z hodowlą należy udać się do jednego z 47 oddziałów Związku Kynologicznego w Polsce i zostać jego członkiem. Kto i w jaki sposób może nim zostać stanowi regulamin ZKwP (rozdział III §9 ). Aby zostać członkiem zwyczajnym należy złożyć w oddziale stosowną deklaracje oraz uiścić składkę członkowską.
     Zdjęcie dla posta Jak oduczyć szczeniaka gryźć?

     Jak oduczyć szczeniaka gryźć?

     8 czerwca 2020
     To jedno z częściej zadawanych pytań na początku naszej drogi z nowym, czworonożnym domownikiem. Nauka, a właściwie oduczanie gryzienia często spędza sen z powiek. Uroczy szczeniaczek zaczepia swoim małymi ząbkami. Jak się zachować? Zabronić mu czy pozwolić? Przecież jest taki słodki, a to niewinna zabawa.
     back to top
     Filtry