• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Karma

     Odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta ptaka jest bardzo istotna. Ważne, aby dobierać pokarm dostosowany do potrzeb konkretnego gatunku. W ofercie sklepu zoologicznego online AnimalZoone znajdziesz między innymi karmę dla kanarków, zeberek, ptaków egzotycznych, papug małych, średnich oraz dużych, nimf, papużek falistych oraz papużek nierozłączek. Zapraszamy do zakupu!

     Filtry
     6
     Items
     of
     8
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Kanarka 500g
     tradycyjna pełnoporcjowe mieszanki na bazie ziarna i nasion zapewniające prawidłowe odżywianie dla wszystkich gatunków kanarków skomponowane na bazie składników preferowanych przez papugi, zbliżonych do naturalnie występujących w środowisku ich bytowania wzmacnia upierzenie i zapewnia naturalny kolor upierzenia odpowiednia, drobna frakcja składników dopasowana do wielkości dzioba tych małych egzotycznych ptaków dostępne w kilku gramaturach i różnych opakowaniach.
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Zeberki i Ptaków Egzotycznych 500g
     pełnoporcjowe mieszanki na bazie ziarna i nasion zapewniające prawidłowe odżywianie każdego dnia skomponowane na bazie składników preferowanych przez papugi, zbliżonych do naturalnie występujących w środowisku ich bytowania odpowiednia, drobna frakcja składników dopasowana do wielkości dzioba tych małych egzotycznych ptaków dostępne w kilku gramaturach i różnych opakowaniach.
     Obrazek Proso Senegalskie Vitapol 100g
     codzienne urozmaicenie diety ptaków jeden z najbardziej lubianych pokarmów większości ptaków do zawieszenia w klatce pobieranie pokarmu w formie kłosa to świetna zabawa i urozmaiceni czasu dla ptaków
     Obrazek Versele-Laga Big Parakeets 1kg - Pokarm dla Średnich Papug/Nimfy,Nierozłączki
     BIG PARAKEETS to optymalnie zbilansowana mieszanka dla średnich i dużych papug jak nimfa czy papuga nierozłączka.
     Obrazek Versele-Laga Budgies 1kg - Pokarm dla Papużek Falistych
     BUDGIES to doskonale zbilansowana mieszanka dla papużek falistych i innych małych papug.
     Obrazek Versele-Laga Canaries 1kg - Pokarm dla Kanarków
     CANARIES to tradycyjna mieszanka dla wszystkich kanarków. Wyjątkowo dobrze dostosowana dla kanarków śpiewających takich jak wodnotokowy czy herceński.
     back to top
     Filtry