• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Karma

     Posiadając uroczego gryzonia warto zastanowić się nad stworzeniem dla niego odpowiednich warunków do życia.  W pierwszej kolejności z pewnością należy zapewnić mu pokarm, aby zaspokoić podstawowe potrzeby. Karma dla gryzoniapowinna być odpowiednio zbilansowana, pełna odpowiednich wartości odżywczych, witamin i minerałów. W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz szeroki wybór pokarmów dla różnych gatunków małych zwierząt.

      

     Ponadto możesz dobrać karmę skrojoną specjalnie dla Twojego milusińskiego. Wybrać możesz coś z mieszanek uniwersalnych, ale również z pośród karm dedykowanych konkretnym gatunkom. Posiadamy w ofercie karmy dla królików, królików miniaturowych, kawii domowych, szczurów, koszatniczek, chomików, szynszyli, myszy, fretek oraz myszoskoczków. Dzięki, dużemu wyborowi smaków i rodzajów można dobrać specjalną dla Twojego zwierzaka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

     Filtry
     9
     Items
     of
     34
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Szczura 500g
     Pełnoporcjowy pokarm dla szczura bogaty w granulaty i witaminizowane ekstrudaty. o zróżnicowanym, bogatym składzie z dodatkiem mięsnych ekstrudatów wzbogacających dietę zwierząt w białko pochodzenia zwierzęcego bogaty w związki pozytywnie wpływające na układ immunologiczny zapewnia lśniącą sierść oraz zdrowe zęby
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Koszatniczki 450g
     pełnoporcjowy pokarm dla koszatniczek bogaty w granulaty i witaminizowane ekstrudaty. z ograniczoną zawartością zbóż o niskiej zawartości cukrów z dodatkiem topinambury i zawartej w nim inuliny obniżającej w sposób naturalny poziom glukozy we krwi o zróżnicowanym, bogatym składzie bogaty w związki pozytywnie wpływające na układ immunologiczny zapewnia lśniącą sierść oraz zdrowe zęby
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Szynszyli 450g
     nowy design ulepszony skład składniki premium - ograniczyliśmy obecność całych zbóż wyższy udział włókna surowego ulepszona receptura nowe metody produkcji jeszcze więcej składników ekstrudowanych
     Obrazek Vitapol Karma Podstawowa dla Myszy 500g
     Karma podstawowa dla myszy i myszoskoczka Mieszanka z wyszukanych nasion, granulatu i ekstrudatów Z dodatkiem białek pochodzenia zwierzęcego w postaci suszonego źółtego sera Naturalny skład zapewnia naturalne źródło minerałów i kompleks witamin Urozmaicony skład sprawia,że karma jest chętnie pobierana przez zwierzęta twarda struktura składników zapewnia regularne ścieranie zębów
     Obrazek Vitapol Karma Pełnoporcjowa dla Fretki 450g
     karma o doskonałej strawności, odpowiednio zbilansowana, zapewniająca wszystkie potrzebne składniki odżywcze, witaminy oraz minerały. w pełni ekstrudowane granuli zapobiegają selektywnemu pobieraniu pokarmu przez zwierzę z domieszką ziół dla lepszego trawienia nie istnieje konieczność uzupełniania dziennej dawki żywieniowej o inne pokarmy w obawie przed wystąpieniem niedoborów składników.
     Obrazek Versele-Laga Cavia Complete 1,75kg - Ekstrudat dla Kawii Domowych
     CAVIA COMPLETE to kompletna karma dla kawii domowych Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
     Obrazek Versele-Laga Cavia Complete 500g - Ekstrudat dla Kawii Domowych
     CAVIA COMPLETE to kompletna karma dla kawii domowych Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
     Obrazek Versele-Laga Chinchilla&Degu Complete 500g - Ekstrudat dla Szynszyli i Koszatniczek
     CHINCHILLA&DEGU COMPLETE to kompletna karma dla szynszyli i koszatniczek. Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
     Obrazek Versele-Laga Cuni Adult Complete 1,75kg - Ekstrudat dla Dorosłych Królików Miniaturowych
     CUNI ADULT COMPLETE to karma dla dorosłych królików miniaturowych. Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
     back to top
     Filtry