• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Play Strong Mini Rubber Bone Gumowa Kość 8,9 cm

     Praktycznie niezniszczalne gumowe zabawki dla psów szczególnie potrzebujących wytrzymałych zabawek. Wykonane z bardzo mocnego materiału TPR (Thermo Plastick Rubber) odpornego na gryzienie i przeżuwanie.
     14,99 zł

     Play Strong dobrze unoszą się na wodzie i mają specjalne otwory na umieszczenie przysmaków. Prezentujemy Państwu serię zabawek Play Strong Mini dla Małych Psów.

     Uwaga: Sugerujemy aby wielkość zabawki była dostosowana do wielkości szczęki psa, ze względu na siłę ścisku ma prawo ją zniszczyć.

      

     Brak opinii o tym produkcie

     Wyślij wiadomość

     Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

     Obrazek FarmFood Gryzak dla Psa Rolka 15cm
     Naturalna przekąska, wspaniała zabawa i zdrowie to połączenie idealne, które dają Twojemu Pupilowi gryzaki FarmFood. Stworzone w 100% z naturalnej, grubej skóry bydlęcej zapewniają świetną zabawę równocześnie czyszcząc zęby. Skóra, z której wykonane są gryzaki jest oczyszczona i wolna od szkodliwych substancji. FarmFood to nie tylko wysoka jakość zapewniająca długą przyjemność z żucia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego pupila, które daje w pełni strawny gryzak.
     Obrazek Przysmak PREMIO Rolki z Tuńczykiem 50 g TRIXIE
     PREMIO Rolki z Tuńczykiem to smakowita przekąska w formie roladek . Zamykana torebka pozwoli na długie zachowanie świeżości i aromatu .
     back to top
     Filtry