• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Płyn do Pielęgnacji Uszu 50 ml

     Płyn delikatnie pielęgnuje, odświeża i czyści ucho z wszelakich zanieczyszczeń dzięki czemu nasz zwierzak poczuje się lepiej, a jego uszy będą wolne od brudu. Zalety stosowania produktu: -dla psów kotów i innych mniejszych zwierząt -specjalna końcówka ułatwiająca aplikowanie -delikatnie pielęgnuje i czyści uszy -usuwa nieprzyjemny zapach
     Producent: TRIXIE
     13,69 zł

     Częstym problemem u naszych czworonogów są brudne uszy, szczególnie u psów z klapniętymi uszami gdzie dopływ powietrza jest ograniczony, stwarza to idealne środowisko do rowoju bakterii.

     Brudne uszy u naszego zwierzaka wyglądają nieestetycznie, są niekomfortowe dla naszego czworonoga i często też wydzielają nieprzyjemny zapach.Preparat idealnie nadaje się dla psów,kotów oraz innych małych zwierzątek jak np. królik, fretka. Pojemnik posiada specjalną końcówkę, która ułatwi aplikowanie płynu do ucha.

     Płyn delikatnie pielęgnuje, odświeża i czyści ucho z wszelakich zanieczyszczeń dzięki czemu nasz zwierzak poczuje się lepiej a jego uszy będą wolne od brudu.

     Zalety stosowania produktu:

     • dla psów kotów i innych mniejszych zwierząt
     • specjalna końcówka ułatwiająca aplikowanie
     • delikatnie pielęgnuje i czyści uszy
     • usuwa nieprzyjemny zapach

     Sposób użycia:

     W przypadku zabrudzenia małżowiny usznej zaaplikować kilka kropel do ucha zewnętrznego i wyczyścić wacikiem- nie trzeć. Gdy zabrudzenie sięga kanału słuchowego należy wylać kilka kropli na wacik i delikatnie wyczyścić kanał słuchowy, ostrożnie by nie zrobić zwierzęciu krzywdy. Regularne stosowanie preparatu zapewnia ochronę uszu.

      

     Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

     Opakowanie: 50 ml

     Brak opinii o tym produkcie

     Wyślij wiadomość
     back to top
     Filtry