• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Szczotka dla kota, grzebień

     Czesanie kociaka to zabieg, który warto wykonywać regularnie co pozwoli na uniknięcie kołtunów i problemów z rozczesywaniem szczególnie u ras długowłosych. Pozwoli również na utrzymanie sierści czworonoga w dobrej kondycji, a co za tym idzie będzie ona wyglądać na lśniącą i zdrową. Dodatkowo regularne czesanie kota zmniejsza proces linienia, dzięki czemu oprócz zadowolonego pupila, mamy znacznie mniej sprzątania. Zbieg ten ma również korzystny wpływ na samego czworonoga, który dzięki regularności usuwaniu martwego naskórka oraz podszerstka zauważalnie mniej się drapie co przekłada się na niewątpliwy komfort naszego kota oraz mniejsze ryzyko wstąpienia bezoaru z sierści.

      

     Akcesoria do pielęgnacji sierści podobnie jak szampony powinniśmy wybierać w zależności od rodzaju sierści pupila. W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz nie tylko szczotki i grzebienie, ale także trymety, furminatory, zgrzebła oraz rękawiczki. Wszystkie te akcesoria pomogą w codziennej pielęgnacji sierści kociaka i odpowiednio dobrane ułatwią ten zabieg. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

     Filtry
     15
     Items
     of
     16
     Obrazek Druciana Szczotka dla Psa i Kota 9x12cm
     Druciana szczotka dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Pokryta jest miękkimi drucikami zakończonymi kulką. Drewniana, wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     back to top
     Filtry