• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Szczotka dla kota, grzebień

     Czesanie kociaka to zabieg, który warto wykonywać regularnie co pozwoli na uniknięcie kołtunów i problemów z rozczesywaniem szczególnie u ras długowłosych. Pozwoli również na utrzymanie sierści czworonoga w dobrej kondycji, a co za tym idzie będzie ona wyglądać na lśniącą i zdrową. Dodatkowo regularne czesanie kota zmniejsza proces linienia, dzięki czemu oprócz zadowolonego pupila, mamy znacznie mniej sprzątania. Zbieg ten ma również korzystny wpływ na samego czworonoga, który dzięki regularności usuwaniu martwego naskórka oraz podszerstka zauważalnie mniej się drapie co przekłada się na niewątpliwy komfort naszego kota oraz mniejsze ryzyko wstąpienia bezoaru z sierści.

      

     Akcesoria do pielęgnacji sierści podobnie jak szampony powinniśmy wybierać w zależności od rodzaju sierści pupila. W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz nie tylko szczotki i grzebienie, ale także trymety, furminatory, zgrzebła oraz rękawiczki. Wszystkie te akcesoria pomogą w codziennej pielęgnacji sierści kociaka i odpowiednio dobrane ułatwią ten zabieg. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

     Filtry
     15
     Items
     of
     16
     Obrazek Miękka Szczotka Dwustronna dla Zwierząt TRIXIE 10x18cm
     Miękka szczotka dwustronna dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Z jednej strony pokryta jest nylonowym, miękkim włosiem, z drugiej zaś drucikami zakończonymi kulką. Drewniana, wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     Obrazek Druciana Szczotka dla Zwierząt TRIXIE 10x18cm
     Druciana szczotka dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Pokryta jest miękkimi drucikami zakończonymi kulką. Drewniana, wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     Obrazek Grzebień Odkłaczający dla Zwierząt TRIXIE 18cm
     Grzebień odkłaczający dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Dzięki obrotowym ząbkom rozczesywanie jest znacznie łatwiejsze.
     Obrazek Grzebień Odkłaczający dla Zwierząt TRIXIE 13cm
     Grzebień odkłaczający dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Dzięki obrotowym ząbkom rozczesywanie jest znacznie łatwiejsze.
     Obrazek Grzebień Dwustronny TRIXIE 17cm
     Grzebień dwustronny dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Z jednej strony ma szeroko rozstawione zęby, z drugiej natomiast wąsko. Jest to uniwersalne narzędzie do codziennej pielęgnacji zwierząt.
     Obrazek Grzebień o Średniej Gęstości TRIXIE 18cm
     Grzebień o średniej gęstości dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Drewniana, wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     Obrazek Druciana Szczotka dla Zwierząt TRIXIE 6x16cm
     Druciana szczotka dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Pokryta jest miękkimi drucikami zakończonymi kulką. Drewniana, wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     Obrazek Szczotka z Gumy TRIXIE 8x13cm
     Szczotka z gumy z włosia ze stali nierdzewnej z plastikowymi końcówkami. Idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Wygodna w użyciu- nakładana na rękę- czesanie imituje głaskanie pupila.
     Obrazek Miękka Szczotka dla Kota TRIXIE 7x16cm
     Druciana szczotka dla kota idealnie nadaje się dla kotów krótkowłosych. Pokryta jest miękkimi drucikami zakończonymi kulką, które świetnie sprawdzają się dla zwierząt nielubiących się czesać.
     Obrazek Miękka Szczotka Dwustronna dla Zwierząt TRIXIE 7x16cm
     Miękka szczotka dwustronna dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Z jednej strony pokryta jest nylonowym, miękkim włosiem, z drugiej zaś stalowymi drucikami.
     Obrazek Zgrzebło Plastikowe z Metalowym Ostrzem do Wyczesywania Podszerstka YARRO 7,5x16cm
     Yarro Zgrzebło Do Wyczesywania Podszerstka plastikowe z metalowym ostrzem. Dla różnego rodzaju sierści, usuwa wypadającą sierść i nadmiar podszerstka.
     Obrazek Szczotka Gumowa dla Zwierząt Domowych
     Gumowa szczotka pozwala usunąć martwy włos Twojego Pupila
     Obrazek Grzebień dla psa i kota
     Grzebień do pielęgnacji sierści psa i kota
     Obrazek Grzebień Dwustronny dla Psa i Kota
     Grzebień dwustronny do rozczesywania sierści psa i kota 18.5 cm
     Obrazek Druciana Szczotka dla Psa i Kota
     Druciana szczotka dla zwierząt idealnie nadaje się do różnego rodzaju sierści zarówno dla psa jak i dla kota. Pokryta jest miękkimi drucikami . Wyprofilowana rączka zapewnia komfortowe użytkowanie.
     back to top
     Filtry